Programy (nejen) pro školy a školky | Komentované prohlídky Štramberka

Nacházíte se zde: www.stramberskepikanterie.cz  » Články  » Programy (nejen) pro školy a školky

Programy (nejen) pro školy a školky

 

Fitness víkend Návrh dvoudenního programu Program pro menší děti

 „SEZNAM SE”

Chcete urychlit vzájemné seznámení s novými spolužáky, ale také s pedagogem? Chcete rozpoznat budoucí možné problémy u dětí? Nemůžete odjet daleko a na více dnů? Využijte náš nový program, během kterého tento proces urychlíme formou zážitkové pedagogiky díky různých typů her (seznamovací, týmové, komunikační, apod.). Pedagog je součástí tohoto programu. To, co by vám trvalo několik týdnů, můžeme pomoci zrealizovat během pár hodin.

Cena programu: 150 Kč/osoba
Délka programu: 2 - 5 h podle velikosti skupiny
Cílová skupina: 2. stupeň ZŠ, SŠ


„POBAV SE“
Potřebujete vyplnit volný čas a pobavit se? V rámci areálu RS „U Kateřiny“ Vám nabízíme netradiční zábavu pro Vaši skupinu. Zkuste nové, ale bezpečné aktivity, které náš areál nabízí. Tento program zahrnuje následující: střelba z luku a foukačky, aquazorbing, bumper ball, bungee running).

Cena programu: 150 Kč/osoba
Délka programu: 2 - 4 h podle velikosti skupiny
Cílová skupina: 1. a 2. stupeň ZŠ, SŠ


„NAUČ SE“
Potřebujete spojit Vaši naučnou exkurzi s dalším vzdělávacím programem? Nabízíme Vám výukové a vzdělávací programy zážitkovou, aktivní a zábavnou formou. Tyto programy mají propojení na některé z průřezových témat RVP (OSV, mediální a multikulturní výchova, první pomoc v terénu, prevence pouliční kriminality a krizových situací).

Cena programu: 120 Kč/osoba
Délka programu: 2 - 4 h podle velikosti skupiny
Cílová skupina: 2. stupeň ZŠ, SŠ


„SEMKNI SE“
Potřebujete prohloubit spolupráci Vaší třídy? Zlepšit komunikaci v rámci skupiny nebo mezi jednotlivými členy? Potřebujete rozklíčovat role jednotlivých členů skupiny? A to vše zážitkovou formou. Program je poskládán z her zaměřených na týmovou spolupráci a komunikaci v zátěži, strategické a simulační hry.

Cena programu: 100 Kč/osoba
Délka programu: 2 - 4 h podle velikosti skupiny
Cílová skupina: 2. stupeň ZŠ, SŠ


„VYDEJ SE“
Putování po stopách Štramberského pokladu. Dětí poznají krásy tohoto města z jiného úhlu pohledu, vyzkoušejí si netradiční činnosti, plní drobné úkoly, získávají nápovědy, díky kterým najdou svůj poklad. Čekají nás aktivity jako štramberské hry, fotokomiks, lanové aktivity, testík.

Cena programu: 200 Kč/osoba
Délka programu: 3 - 6 h podle velikosti skupiny
Cílová skupina: MŠ, 1. a 2. stupeň ZŠ


„VYTVOŘ SI“
Tvořivý program pro všechny děti. Nacházíme se na Štramberku, kde se vyrábí a tvoří spousta výrobků. Pojďme je společně probádat tradice a zvyky Štramberku a jeho okolí. Jak vyrobit svíčku, jak upéct ucho, jak vymodelovat zvířátko, jak namalovat Trúbu, jak udělat koláž a další. To vše si vyzkoušíme během tohoto programu.

Cena programu: 260 Kč/osoba
Délka programu: 3 - 6 h podle velikosti skupiny
Cílová skupina: MŠ, 1. a 2. stupeň ZŠ
Tábor U Kateřiny Štramberk, z.s.  |  Libotín 979 
742 66 Štramberk  |  IČ: 02216019