Domů   RSS   Registrace   '); document.write(' '); document.write('A'); document.write(' '); document.write('A'); document.write(' ');

Marian Borsiczky - 3. turnus | Komentované prohlídky Štramberka

PROHLÍDKY ŠTRAMBERKA S PRŮVODCEM  mobil: +420 604 274 669  +420 604 274 669

Nacházíte se zde: www.stramberskepikanterie.cz  » U KATEŘINY  » Marian Borsiczky - 3. turnus

Marian Borsiczky - 3. turnus

 

 

Marian Borsiczky je hlavním vedoucím, který má na starosti 3. turnus.
Je mu 30 let, pochází z Prostějova a nyní žije v Olomouci, kde také pracuje. Vzhledem k jeho pracovnímu zaměření a praxi, mají turnusy ten správný šmrnc!

Jako dítě jezdil na různé tábory do Jeseníků a když v roce 2007 přišla nabídka pozice vedení na táboře "U Kateřiny", ani chvíli nezaváhal. Vyzkoušel si pozice oddílového, sportovního vedoucího i zástupce hlavního vedoucího. Od roku 2012 jezdí již jako hlavní vedoucí 3. turnusu. 

Svůj tým vedoucích sestavuje ze zkušených a pohodových lidí, které práce s dětmi baví. S tím jsou spojena pravidelná školení a doplňkové vzdělávání vedoucích v oblasti zdravovědy, bezpečnosti, prevence šikany, motivace a komunikace. 

 

Táborový program skládá s ohledem na odlišné povahy, dovednosti a schopnosti dětí. Každý tak má možnost najít si něco svého, co ho bude bavit a v čem bude dobrý. Při plánování celotáborové hry si dal za cíl jak zábavnost, ale také pozitivně ovlivňovat rozvoj dětí. Zkrátka, aby si z tábora odnesly „něco navíc“.

Studium a povolání
Při jeho dálkovém studiu na vysoké škole se věnoval pedagogice volného času, v současnosti si doplňuje vzdělání studiem manažersko-ekonomického oboru v Olomouci. Je spolumajitelem společnosti zabývající se vzděláváním dospělých a zážitkovým vzděláváním, takže práce s lidmi je jeho každodenní činností.

 

 

Koníčky a záliby
Většinu svého volného času tráví sportem. Fotbalem, lezením, horolezectvím a skialpinismem. Za sebou má výstupy na mnoho alpských čtyřtisícovek a jiné lezecké výpravy. Byl reprezentantem ČR ve sportovním lezení na obtížnost. V zimě ho můžete potkat při výuce lyžování a snowboardingu na různých českých pohořích.

e-mail: marian.borsiczky@andra.cz  

 

 

 Štramberské pikanterie / prohlídky Štramberka s průvodcem


Tábor U Kateřiny Štramberk, z.s.

Libotín 979
742 66 Štramberk
IČ: 02216019


rezervace: ukateriny@novos.cz  Facebook  instagram  Youtube  mobil: +420 604 274 669  Libotín 979, ŠTRAMBERK


PROHLÍDKY A NAŠE SLUŽBY


REZERVACE


FOTOGALERIE


O NÁS  |  GDPR


KONTAKTY


CAMP U KATEŘINY


  

 
 

Tento projekt je spolufinancován dotací 
z rozpočtu
Moravskoslezského kraje

 

 Spolupracujeme se sportovním klubem  Štramberk  http://skstramberk.cz/

Beskydy Card Turistická oblast - Beskydy Valašsko Lašská brána Beskyd

 


Držitel ocenění "Nejlepší turistický produkt v Beskydech" v roce 2018