Domů   RSS   Registrace   '); document.write(' '); document.write('A'); document.write(' '); document.write('A'); document.write(' ');

ZABEZPEČENÍ CHODU TÁBORA | Komentované prohlídky Štramberka

PROHLÍDKY ŠTRAMBERKA S PRŮVODCEM  mobil: +420 604 274 669  +420 604 274 669

Nacházíte se zde: www.stramberskepikanterie.cz  » U KATEŘINY  » ZABEZPEČENÍ CHODU TÁBORA

ZABEZPEČENÍ CHODU TÁBORA

 

Jak u nás fungují trusnusy

Ve spolupráci s organizací AIESEC v rámci projektu SUMMER CAMP k nám každoročně na tábory jezdí dva zahraniční studenti. Děti tak mají možnost po celou dobu pobytu konverzovat s anglicky hovořícími cizinci. Studenti pomáhají vedoucím s vedením oddílů.

Rekreační areál se nachází uprostřed krásné přírody moravskoslezských Beskyd v blízkosti městečka Štramberka, 15 minut chůze od tábora se nachází koupaliště a minigolf.

Děti jsou v areálu ubytovány ve 4 a 5 lůžkových chatičkách, sociální zařízení se nachází v blízkosti chatek.

Stravování dětí je zabezpečeno vlastní moderní kuchyní. Jídlo se podává 5x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře, večerní svačina), celodenní pitný režim je zajištěn. Na sestavování jídelníčku dohlíží spolu s kuchařkou a hospodářkou i krajská hygienická stanice. Z důvodu neproškoleného personálu a pracovní vytíženosti v kuchyni nejsme schopni přijmout k pobytu na letní tábor dítě se specifickou dietou či omezeným  stravovacím režimem.

V areálu je k dispozici víceúčelové hřiště (na volejbal, košíkovou, kopanou, tenis), fotbalové hřiště, ohniště, venkovní herní prvky, pingpongové stoly a velká louka. V případě nepříznivého počasí je zde dostatek velkých krytých prostor (sály, pergola, jídelna).

O zajištění a zábavu dětí se stará velký počet vedoucích a praktikantů, nad kterými dohlíží provozovatel tábora, hlavní vedoucí a hospodář. Pro děti je zajištěn program dle tématu celotáborové hry, soutěže, výlety a návštěvy koupaliště.

Díky velké kapacitě tábora je na všech turnusech dostatek dětí zastupujících všechny věkové kategorie, takže si zde každý najde své vrstevníky a nové kamarády. 

Zdravotníci jsou v táboře k dispozici dětem nepřetržitě 24 hodin denně. Pro nemocné děti je nachystána ošetřovna se 2 pokoji, WC, umyvadlem a vyšetřovnou. Lékař je zajištěn smluvně a zdravotníci mají pro případ potřeby k dispozici vůz.

 Štramberské pikanterie / prohlídky Štramberka s průvodcem


Tábor U Kateřiny Štramberk, z.s.

Libotín 979
742 66 Štramberk
IČ: 02216019


rezervace: ukateriny@novos.cz  Facebook  instagram  Youtube  mobil: +420 604 274 669  Libotín 979, ŠTRAMBERK


PROHLÍDKY A NAŠE SLUŽBY


REZERVACE


FOTOGALERIE


O NÁS  |  GDPR


KONTAKTY


CAMP U KATEŘINY


  

 
 

Tento projekt je spolufinancován dotací 
z rozpočtu
Moravskoslezského kraje

 

 Spolupracujeme se sportovním klubem  Štramberk  http://skstramberk.cz/

Beskydy Card Turistická oblast - Beskydy Valašsko Lašská brána Beskyd

 


Držitel ocenění "Nejlepší turistický produkt v Beskydech" v roce 2018